Mandag var spenningen utløst; – første skoledag var der

De seks spente førsteklassingene sammen med kontaktlærer Ida og rektor Arne; fra venstre Eline, Agnes, Kamilla, Amalie, Andrea og Iben.

NAMDALSEID

Mandag var det skolestart for elevene ved Namdalseid skole og her var det seks elever som startet i 1. klasse. Årets førsteklasse blir en jenteklasse for det var seks spente jenter som rektor Arne Bratberg og kontaktlærer Ida Karoline Vannebo ønsket velkommen til skolestart.

– Dere har ventet i spenning på denne dagen, nå er første skoledag her. Velkommen til skolestart, sa rektor Arne.

Elevene hilste på lærer Ida og rektor Arne før de gikk inn til klasserommet på rød løper!

Som alle andre skolestartere var også Iben spent, men gledet seg til første skoledag, her sammen med foreldrene Ida Torsdatter Kristensen og Kristian Anzjøn.

 

Så var det klart for å gå inn på rød løper!

 

 

 

 

Få nyhetene på epost

* indicates required
Legg inn din epostadresse og få jevnlige oppdateringer fra Lokalavisa #fjordtilfjord på epost.

Intuit Mailchimp

Tegn frivillig abonnement!

Setter du pris på Lokalavisa Fjordtilfjord? Har du lyst til å støtte oss med et lite månedlig beløp?

 

Velg månedlig beløp
Betalingsdetaljer
 
 
 
 
 
Total  

 

Annonse
.
.

FLERE NYHETER